İçeriğe geç

Mezoterapi

Mezoterapi ile Saç Tedavisi

Mezoterapi saç ekimi sonrasında ya da saçları ciddi oranda dökülmeye başlayan kişilerde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Saç kökleri ve saç derisi beslenebilmek için küçük kan damarlarına ihtiyaç duyarlar. Bu tedavi ile saçların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve aminoasitleri saçlı deriye enjekte ederek küçük kan damarlarının oluşmasını, saç derisinin ve saç köklerinin canlanmasını sağlıyoruz. Profesyonel saç ekimi uzmanı ekibimiz ile birlikte saçlarınızın ve saç derisinin sağlık durumunu tespit ederek 4-10 seans arasında tedaviyi uyguluyoruz. Tedavinin sonunda var olan saçlarınızı koruyarak güçlenmesini sağlıyoruz.

mezoterapi süreci

Mezoterapi İle Saç Ekimi Süreci

Mezoterapi saç ekimi süreci içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü kaybedilen saçların en büyük nedenlerinden bir tanesi, saç derisinin yeteri kadar beslenememesi ile deri altındaki kan damarlarının ve saç köklerinin zayıflamasıdır. Bu nedenle saç ekimi işlemi yapmadan önce PRP ve mezoterapi gibi işlemler ile saç derisini destekleyerek canlanmasını sağlıyoruz. Bu işlemi sadece ekim yaptırmak isteyen kişiler değil, saçlarının zayıflayıp dökülmeye başladığını gören tüm müşterilerimize de öneriyoruz. Mezoterapi önce sonra farklarını gördükten sonra mezoterapinin ne kadar faydalı bir uygulama olduğunu görmüş olacaksınız.

Mezoterapi ile Saç Tedavisi Avantajları Nelerdir?

Mezoterapi uygulamasında profesyonel ve uzman ekibi ile saç ekimi hastanesi olarak hizmetinizdeyiz. Mezoterapinin saç tedavisinde pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlar;

  • Saç derisi altında kan akışı oluşturduğu için saçlar kalınlaşarak canlanır.
  • Saçın rengini koruyarak beyazlamasını erteler.
  • Saç derisinde canlılık ve kan akışını artırarak yeni saç çıkartır.
Hizmetler

Hastalarımızın Yorumları

Çeşitli Tedavilerimizi Deneyen Hastalarımız

Yurt dışından gelip Türkiye'de saç ekimi yaptırmaya karar verecekseniz adresiniz Saç Ekimi İstanbul! Uygun fiyatlardan tutun, uzman ve güleryüzlü ekibe kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz. Bana yardımcı olan herkese büyük bir teşekkür borçluyum!
Aleyna
Saç Ekimi
Sakal ekimi oldukça uzun süredir aklımda olan bir işlemdi. Fakat birkaç çekincem vardı. Saç Ekimi İstanbul ekibi hem bu çekincelerimi giderdi, hem de diğer bütün sorularımı cevaplandırdı. Teşekürler!
Asel
Sakal Ekimi
DHI No Touch tekniği ile acısız ve ağrısız bir operasyon geçirdim. Şu an büyük bir mutlulukla hayalimdeki saçları kullanıyorum. Baştan sona güler yüzünü ve yardımlarını esirgemeyen ekibe çok teşekkür ederim.
Melek
DHI Ekimi

Mezoterapi İle Yeniden Canlı Saçlar

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile birlikte en verimli mezoterapi uygulamaları için sizleri merkezimize bekliyoruz.

hakkimizda