İçeriğe geç

FUE Saç Ekimi

Gold FUE Saç Ekimi

Fue işlemi yani foliküler ünite ekstrasyonu işlemi, saç ekiminde ilk akla gelen operasyonlardan biridir. Gold FUE operasyonu da mikro FUE işleminin devamı niteliğinde gerçekleştirilen bir operasyondur. Bu yöntemin özelliği saç derisinde hiçbir kesi yapılmadan gerçekleştirilmesidir. Bu hem operasyon esnasında hem de operasyon sonrasında büyük avantaj sağlar.

Gold FUE saç ekimi prosedürünün ayrıntısına inecek olursak; bu yöntem sayesinde saçın alındığı verici alanların iyileşme hızı neredeyse iki katına çıkar. Tamamen kendisine has bir tekniktir. Kullanılan aletler de özel olarak tasarlanır. Bir profesyonelin elinden yapıldığında, size hiç bir sorun çıkarmayacak işlemlerden biridir. Aradığınız profesyonellerin adresi de, Saç Ekimi İstanbul!

Türkiye’nin İstanbul, İzmir ve Antalya şehirlerinde hizmet veren kliniklerimize istediğiniz her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz! Şehir dışı, yurt dışı gibi yerlerden geldiğinizde konaklama ve ulaşım gibi ihtiyaçlarınızda size yardımcı oluyoruz!

Hizmetler

FUE Saç Ekimi Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgiler Alın!

FUE saç ekimi ve diğer hizmetlerimiz hakkındaki bütün sorularınızın cevabı bizde!

Sakal ekimi, kaş ekimi, DHI, FUE saç ekimi ve kadın saç ekimi gibi hizmetler verdiğimiz kliniğimizde son teknoloji ürünleri ve işlemleri uyguluyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz sizlere yardımcı olmak için her daim hazır! Bizi tercih ettiğiniz zaman prosedürler öncesi ne yapılıp yapılmaması gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca geçireceğiniz her operasyonda ne yapılacağı hakkında bilgilendirilirsiniz. İşlem sonrası da düzenli kontroller ve bakım paketleri gibi hizmetlerimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz! Sizin için buradayız!

Son teknoloji saç ekimi operasyonları!

DHI ve FUE saç ekimi gibi işlemler oldukça yeni ve gelişmiş operasyonlardır. Doğru kişinin elinde doğru ekipmanlarla yapılması büyük önem taşır. Kliniklerimizde bu iki ayrıntıya büyük önem veriyoruz! Dünyanın her yerinden kabul ettiğimiz danışanlarımızın var olan en iyisini alması bizim için büyük önem taşıyor!

mezoterapi süreci

FUE Saç Ekimi

FUE saç ekimi deneyimleri

Almanya'da yaşayan bir gurbetçi olarak yaşadığım saç kaybı sorununda tercihimi Türkiye'den ve Saç Ekimi İstanbul'dan yana kullandım. Yolculuğum çok kolay geçti ve en iyi otellerde ağırlandım. Klinik içerisinde de aynı kaliteyi hissettim. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.
Samet
FUE Saç Ekimi
Saç Ekimi İstanbul, İstanbul kliniğini şehir dışından ziyaret ettim. Genetik sebeplerden ötürü yaşadığım saç kaybını FUE saç ekimi işlemiyle düzelttik. Sabırla her sorumu cevaplayan ve güler yüzünü eksik etmeyen herkese çok teşekkür ederim. İşinde uzman kişilerden çok kaliteli bir hizmet aldım, şu an iyileşme sürecindeyim.
Ahmet
FUE Saç Ekimi
Yaşadığım stres kaynaklı saç kaybına bir türlü çözüm bulamadım. En sonunda Saç Ekimi İstanbul ailesini keşfettim. Her türlü endişem ve merakım giderildikten sonra saç ekimi işlemi yaptırmaya karar verdim. Çok memnun kaldım, teşekkürler.
Mert
Saç Ekimi

Operasyonunuz için özel imal edilen aletler kullanıyoruz!

Gold FUE gibi hassasiyet gerektiren bir işlem için her aşamada aynı hassasiyet gösterilmelidir. Buna kullanılan aletlerin uygun olduğundan emin olmak da dahil!

Hassasiyet ve ustalık gerektiren bu işlem için kullandığımız malzemeler, buna özel imal edilir ve kullanılır. Bu şekilde saç ekimi işleminiz daha özel, hassas hale gelir.

Yaşadığınız saç kaybının altında yatan birçok sebep olabilir. Bunlar genetik faktörlerden tutun stres vb. birçok durumdan kaynaklı gerçekleşebilir. Bazıları kaçınılabilirdir fakat genetik işin içine girdiğinde durum biraz değişebilir. Sebebi ne olursa olsun, en iyi ve size en uygun hizmeti almak, en doğal hakkınız.

Gold FUE saç ekimi gibi işlemler, bu hizmetler içerisine giriyor. Saç ekimi alanında önde gelen kliniğimizde en iyisi sizin olsun!

FUE işlemi, DHI işlemi ve daha çok fazlası!

Alanında uzman ve tecrübeli doktorlar!

Saç ekimi İstanbul ekibi, saç ekimi alanında gerekli sertifikalara sahip, gerekli eğitimlerini tamamlamış ve alanında uzman hekimlerle çalışmaktadır. Alacağınız hizmet, hep en iyisi olacaktır.

Bunun yanında kliniklerimizde güncel kalmayı amaçladığımız için son teknoloji ürünler kullanmaktayız. Her gün kendimizi geliştirmek ve daha iyisine ulaşmak için çabalıyoruz.

FUE saç ekimi işlemi lokal anestezi altında yapılır. Saçın alınacağı bölgeden kökler tek tek toplanır. Ardından ekim işlemine geçilir. Toplama işlemi kadar hassas bir işlemdir. Doğal saç şeklinin yakalanması için doğru kanalları ve doğru açıları seçmek oldukça önemlidir. Bütün bunlar ve daha fazlası için doğru adres; Saç Ekimi İstanbul! Formu doldurup bize ulaşın, hayal ettiğiniz saçlara kavuşun!