İçeriğe geç

Kadın Saç Ekimi İşlemi

Kadınlarda saç ekimi nasıl olur?

Bir kadın olarak gittikçe geriye çekilen saç çizginiz ve genel bir saç kaybınız mı var? O zaman doğru adrese geldiniz! Saç ekimi turizmi açısından uygun fiyatlar ve son teknoloji uygulamalar ile Saç Ekimi İstanbul hizmetinizde! Ense bölgenizde belirlediğimiz yerden saç kökü toplayarak bu sorundan sizi kurtarabiliriz!

Kadınlarda saç ekimi nasıl olur? Sorunuzu cevaplamaya devam edecek olursak; bölgesel olarak topladığımız donörleri, saçınızı kazımadan gerekli bölgelere ekliyoruz. Donörlerinizi ense veya yan köklerden alma sebebimiz de buradaki herhangi bir zarara uğramamış olmasıdır. Gerekli bölgelere ekim işlemi yapıldıktan sonra bu saçlar büyümeye devam edecektir.

Lokal anestezi ve FUE yönteminden yararlanılarak saç ekimi işleminizi gerçekleştirebiliriz. Bu hizmetimizden yararlanmak için İstanbul, İzmir ve Antalya şehirlerindeki kliniklerimizi ziyaret edebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Saç Ekimi

Türkiye'deki Uygun Fiyatlardan Yararlanmak İçin Geç Kalmayın!

Kadın saç ekimi işlemini uzmanların elinde gerçekleştirmek için formu doldurup bize ulaşın!

Kaş ekimi, sakal ekimi ve saç ekimi gerçekleştirdiğimiz kliniğimizde son teknoloji ürünler eşliğinde uzman kişilerden hizmet alın! Kurulduğumuz günden bu yana çeşitli sebeplerle saç, sakal, kaş kaybı yaşayan tüm danışanlarımızın aradığı cevap olduk! Görünüşünden mutsuz, sağlıklı ve gür saçlarının özlemini duyan kadın danışanlarımız için acısız ameliyatsız saç ekme işlemi gerçekleştiriyoruz! Siz de bu sorunlardan muzdaripseniz ve bir çözüm arıyorsanız adresiniz biziz! Sitemizdeki formu doldurarak veya telefon numaramızdan bize ulaşarak istediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz!

Hangi Prosedüre Uygun Olduğunuzu Bulalım!

Kadınlarda saç kaybının altında yatan birçok neden olabilir. Bundan dolayı her kadın, saç ekimi için uygun aday olmayabilir. Ama korkmayın! Kliniğimizde saç kaybınızın altında yatan nedeni beraber bulabiliriz! Peki saç kaybınızın altında hangi nedenler var olabilir? Bunlardan ilki hormonel olmayan nedenlerdir. Mekanik alopesi gibi rahatsızlıklar, travmatik olaylar sonucu deride gerçekleşen hasarlar gibi birçok neden vardır.

Hizmetler

Bizi Tercih Eden Müşterilerimizin Memnuniyetleri

Kadın Saç Ekimi Deneyimleri

Yaşadığım ciddi saç dökülme sorunundan dolayı, saç ekimi yaptırmak için saç ekimi İstanbul ekibine gittik. Saç ekim departmanından Fatoş Hanım aklımıza takılan her soruyu cevaplayıp bize yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.
Eylül
Saç Ekimi
Saç ekimi yaptırmak için yaptığım araştırma ve görüşmeler sonucunda, Hastaneye girdiğim andan görüşmemizin bitişine kadar güler yüz ve anlayışla davrandıklarından ötürü Saç Ekimi İstanbul Ekibine çok teşekkür ederim. Kesinlikle Tavsiye ederim.
Leyla
Saç Ekimi
Uzun arayışlar sonucu Saç Ekimi İstanbul ailesini tercih ettim. Aklıma takılan bütün soruları büyük sabırlar cevaplayıp bana çok yardımcı oldular. Ardından gerçekleştirilen saç ve kaş ekimi seanslarımdan oldukça mutlu ayrıldım. Tüm personele müteşekkirim.
Ebru
Kaş Saç Ekimi

Acısız ve Minimum Ağrılı Prosedürler

Sağlıklı saç görünümüne kavuşmak istiyor fakat sonrasında çekeceğiniz ağrıdan çekiniyor olabilirsiniz. Fakat korkmayın! Saç Ekimi İstanbul ailesi acısız prosedürlerle hizmetinizde!

En yeni ve ağrısız tekniklerden olan FUE ve DHI saç ekimi işlemleriyle işlem sonrası ağrı seviyenizi minimuma indiriyoruz.

Var olan uygun fiyatlar dolayısıyla yurt dışından gelip Türkiye’yi mi tercih ettiniz? Doğru bir karara varmışsınız! Kliniğimizi tercih ettiğinizde var olan en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz. Geldiğinizde kalacağınız otel ve prosedür öncesi/sonrası ihtiyacınız olacak herhangi bir şeyde yardımcı olmak için bekliyor olacağız!

Kadınlarda saç ekimi nasıl olur? Gibi sorularınızı cevaplandırıp içinizi rahatlatmak için hazırız. Gelin geçmiş müşterilerimiz bu konuda neler düşünüyor görelim.

Bir Numaralı Saç Ekimi Turizmi Türkiye'de

Saç ekiminde üstlerde bulunan ülkemiz ve kliniğimizi diğerlerinden ayıran özelliklerimiz

Saç ekimi İstanbul ailesi olarak yurt dışı veya şehir dışından geliyorsanız, konaklama, işlem sonrası bakım ve ağrısız işlem garantili özelliklerimiz bizi diğerlerinden farklı kılıyor!

Size uygulanan işlem sonrası nerede yaşadığınız önemli olmaksızın gerekli kontrollerinizi sağlıyoruz. Herhangi bir sorununuz olduğunda gönül rahatlığıyla gelip en iyi hizmetlerden faydalanabilirsiniz!

Kadın saç ekimi işlemimiz, diğer bütün işlemlerimizde de olduğu gibi en iyisini sunmak üzere tasarlandı. Acısız ve ağrısız şekilde hayal ettiğiniz saçlara veya kaşlara ulaşmak kliniğimizde mümkün! Hayalinizi gerçekleştirmek için geç kalmayın! Sizde var olan kampanyalarımızdan yararlanmak veya ayrıntılı bilgi almak isterseniz bize ulaşın! Birlikte en iyisine, en iyi kaliteyle ulaşalım!

hakkimizda