İçeriğe geç

Saç Ekim Hastanesi İstanbul ile Göz Alıcı Saçlara Kavuşun!

İstanbul saç ekimi merkezleri arasında hem kaliteli hizmetimizle hem de bütçe dostu yapımızla farkımızı ortaya koyuyoruz!

Saç dökülmesi, erkek veya kadın fark etmeden hayat kalitesini düşürücü ciddi bir sorun olarak görülür. Saç dökülmesi hastalığı, kişiden kişiye göre değişen ve farklı evrelere sahip bir süreçtir. Özellikle ilerleyen yaşlarda sıklaşarak ve artarak meydana gelen bu sorundan kaçınmanın en etkili çözümü ise saç ekimidir. Kliniğimizde saç ekimi işlemi yapılmadan önce hastalarımızın en ideal ve kaliteli sonucu elde edebilmesi için saç ektirme şartları dikkatlice incelenir. Ardından, koşullar sağlandığı takdirde uygun bir tedavi süreci başlar. Tedavi sürecinin öncesi veya sonrası fark etmeden, aklınıza takılan her türlü konu için bizimle iletişime geçebilir ve Almanya gibi yurtdışı ülkelerinden Türkiye’ye gelmeden önce aklınızdaki soruların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Saç Ekimi İstanbul dışında İzmir ve Antalya’da da merkezlerimiz bulunmaktadır.

Turkish Flag

Her Türlü Tedavi Yönteminde Son Seviye Ekipmanlar!

Saç dökülmesi tipleri, kişiden kişiye farklılık gösterir ve evre evre değişkenliğe sahiptir. Dolayısıyla, bütün bunların sonucunda da kendine has bir iyileşme yöntemine ihtiyaç duyar. Bir kafada saç açılması söz konusu olduğunda, bu durumun kaynağını bulmak ve en ideal tedaviyi seçmek için ilgili ve alanında uzman bir ekip ile çalışmayı yürütmek çok önemlidir. Ancak, kadronun kalitesi kadar önemli olan bir başka husus da saç ekim kliniği içinde bulunan ekipmanlardır. Kaliteli ekipmanlara sahip bir klinik, tedavinin başarı olasılığını ciddi oranda artırdığı gibi, hastaların rahatsızlık duymasını da engeller. Saç Ekimi Hastanesi olarak kliniğimize başvuran her bir hastamıza özel muamele gösteriyor ve saç transplantasyon tedavisinin gerektirdiği son model ekipmanları siz hastalarımıza sunuyoruz.

sac-ekimi-istanbul

Saç Ektirme İşlemi İçin Bütçe Dostu Fiyat Opsiyonları

Almanya gibi ülkelerde, kadın veya erkek fark etmeden saç ekimi gibi bir tedavi işlemi oldukça yüksek fiyatlarla elde edilebilmekte. Bu sebeple saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler kaliteli bir iyileşme süreci ve rahatlığın yanı sıra, kampanya veya uygun fiyat arayışında da olabiliyor. Kliniğimiz sizlere en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra, uygun fiyatlı olmasıyla da dikkat çekicidir. Üst seviye bir saç ekimi için servet dökmenize gerek kalmadan, makul ve gerçekçi fiyatlarla siz de aradığınız güzel görünüme kavuşabilirsiniz. Üstelik, peşin olarak nakit veya tek çekim ödeme seçeneklerini kullandığınız takdirde %20 indirimi, siz değerli hastalarımız için sunuyoruz. Tek yapmanız gereken sizler için sunduğumuz yurt dışından gelen hastalarımıza özel ulaşım ve konaklama imkânları aracılığıyla, evinizdeymiş gibi hızlı ve rahat bir saç transplantasyonu iyileşme sürecine başlamak için bizimle iletişime geçmek!

Sadece Uzmanlar Tarafından Yapılan, Yüksek Başarı Oranına Sahip Yöntemler!

Son teknoloji metotlar ve alanında uzmanlaşmış bir ekip

İstanbul, İzmir ve Antalya merkezli kliniklerimizde yapılan ameliyatların bu denli yüksek başarı oranına sahip olmasının temel sebebi, titiz olarak yürüttüğümüz ön çalışma ve sonrasında uzman eli değen iyileşme sürecidir. Saç ekimi İstanbul öneri olarak gösterilen hastaneler arasında en üst sıralarda olmamızı buna borçluyuz. Son teknolojiyi kullanan efektif metotları, Almanya ve başka ülkelerden gelmeyi düşünen siz değerli hastalarımız için kliniğimizde kullanıyoruz. Bu metotların başında, dökülen saçların yeniden kazanılması için yapılan DHI, saçların açılmasını ve zayıflamasını engellemek amacıyla canlandırıcı bir niteliğe sahip olan PRP, Gold FUE saç ekim metodu ve Mezoterapi gibi yöntemler gelir. Uygulanan prosedür veya yöntem ne olursa olsun, memnuniyet garantili çözümlerimizden faydalanan danışanlar arasına katılmak için hemen formu doldurarak bizimle irtibata geçin!

Temassız ve Efektif Saç Ekim Ameliyatı Metodu DHI

DHI, medikal koşullarda uzman eliyle yapılan ameliyatlar arasındadır. DHI’de minimum düzeyde tuttuğumuz insan teması, başarı oranını kayda değer bir miktarda artırdığı gibi sürecin hızlı ve güvenilir olmasını da sağlar. Choi kalemi aracılığıyla yapılan bu metotta, doğal ve hacimli bir saç görüntüsü elde etmek birinci amaçtır ve bu amaç doğrultusunda %100’e yakın başarı oranı söz konusudur. İster saç tepesinin açılması olsun, ister yanlarda seyrelme görülsün, hiçbir koşul veya ortam fark etmeden DHI’yi kafanıza uygulamamız mümkündür. Tamamen bu işleme özel olarak tasarlanan ekipmanlar aracılığıyla, çirkin bir görüntü oluşturmadan, halihazırda sağlıklı olan saçlarınıza zarar vermeden işleminizi gerçekleştirmek mümkün. Aradığınız çözüm DHI ise bu çözümün en iyi adresi Saç Ekimi İstanbul’dur! Eğer DHI saç ekimi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Seyrek ve Cansız Saçlara Elveda Deyin!

Yoğun saç dökülmeleri ve canlılığını kaybetmiş saçlar da dahil olmak her aşamada siz değerli danışanlarımız için uygun bir çözüm metodumuz bulunur. Mezoterapi yöntemi, saç ekimi sonrası saç derisini besleyerek yenilenmiş saçların uzun süreler boyunca dökülmeden ve sağlıklı bir şekilde kafanızda durmasını sağlar. Saç ekimi iyileşme sürecinde çok önemli bir yere sahip olan mezoterapi, uzmanlarımız tarafından belirlenen seanslar boyunca uygulanarak, adeta tamamlayıcı niteliğinde bir rol oynar. Fakat, mezoterapi başlı başına uygulandığında da oldukça etkili bir yöntemdir. Özellikle saçlarında çeşitli incelmeler ve cansızlıklar görülen kişilerde, mezoterapi yöntemiyle kafa derisinin beslenmesi sağlanarak saçların direnci ve canlılığının artırılması hedeflenir. Eğer siz de saç ekim işleminizden maksimum verim almak istiyor ve hem doğal hem de sağlam saçlara sahip olmak istiyorsanız, belirli aralıklarla seans olarak gerçekleştirdiğiniz mezoterapi yöntemi ile aradığınız her şeye kavuşabilirsiniz!

Doğal ve Etkili Bir Çözüm İçin PRP Yöntemi!

Saç ekim tedavisi, başından sonuna uyum içinde ve farklı aşamalar kat edilerek yapılan bir yöntemler bütünüdür. Dolayısıyla, saç ekim ameliyatı kadar öncesinde ve sonrasında yapılan metotlar da oldukça önemlidir. PRP ile saç tedavisi, özellikle ameliyat öncesi kafa derisinin gençleştirme ve yenileme işlemi olarak yapılan etkili bir yöntemdir. Tamamen kendi kanınız ile yapılan bu metotta, yeni çıkacak saçların canlı ve gür çıkması için ortam hazırlanmasının yanı sıra halihazırda var olan saçların da dökülmesi engellenir. Genel hatlarıyla kafa derisini yenileyen ve herhangi bir ağrı ya da sızıya sebep olmayan bir tedavi olarak dikkat çeker. Özellikle saç tedavisinde sıklıkla görülen saç ekimi şok dökülme olaylarının da etkilerini minimize etmeyi başarıyoruz. Saç Ekimi İstanbul olarak, dilerseniz ameliyat öncesinde, dilerseniz de başlı başına bir yöntem olarak saç tedavisi süreciniz için PRP yöntemini kullanabilecek deneyimli çalışanlara sahibiz. İstanbul, İzmir veya Antalya fark etmeden istediğiniz kliniğimizde bu tedaviyi görebilirsiniz.

Kadın Hastalarımıza Özel Tedavi Seçenekleri!

Saç ekimi denildiği zaman, akla genellikle ilk olarak erkekler gelir. Ancak, kadınlarda da saç dökülmesi azımsanmayacak kadar çok miktarlarda görülebilmektedir. Dolayısıyla, kadınlar da saç ekimi tedavi metotlarına ihtiyaç duyar. Kadınların saç ekimindeki iyileşme süreci erkeklerinkinden neredeyse tamamen farklı olduğu için, daha spesifik metotların kullanılması gerekebilir. Kendisini bu alanda kanıtlamış, deneyimli ve bilgili kadromuzla hiçbir şeyden kaygı duymadan ihtiyacınız olan kadın saç ekimi tedavisine başlayabilirsiniz. Saçınızı kazımadan, size iyileşme sürecinde acı veya rahatsızlık verecek bir iz yaratmadan açılan veya dökülen noktaya saç ekimini gerçekleştirebiliriz. Ek olarak saç ekiminin yanı sıra, ense veye yan taraftaki kökleri kullanarak, kaş ekimi işlemini de sizin için tedavi opsiyonlarımız arasında bulunduruyoruz. Tek yapmanız gereken, bize nasıl bir tedavi istediğinizi söylemek. Üstelik, Dünya’nın neresinde olursanız olun, geliş ve gidiş bileti de dahil olmak üzere tedavi olmanız için uçak biletiniz bizden! Bütün bunların sonucunda, ameliyat öncesinde ve sonrasında size özel olarak hazırlanan bilgilendirme paketlerimiz sayesinde, tam da istediğiniz gibi bir saç ekimi sürecini tamamlayabilir ve kendi ülkenize mutlu bir şekilde dönebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi seanslarında sınırsız sayıda ekilecek saçınız olsa bile hem saç ekilecek alanın hem de belirli sayıda greftin ekilebilmesi mümkündür. Seans sayınızı hekiminizle birlikte belirlemek en doğru seçenek olacaktır.

Saç ekim işleminden sonra kişiden kişiye değişiklik gösterse de saç ekilen bölgede belirli bir kaşıntı hissi duyabilirsiniz. Bu durum gerek saç köklerinizin adapte olması gerekse saçlarınızın uzaması nedeniyle oluşabilir. Saç Ekimi İstanbul olarak her zaman danışanlarımıza bu konularda yardımcı oluyoruz.

Alkol ürünleri, yapılan saç ekim operasyonundan sonra saçlarınızın ekilen bölgeye adaptasyonunu zorlaştırır. Bundan dolayı saç ekimi öncesinde ve sonrasında alkol tüketimi önerilmez.

Yurt Dışından Gelen Hastalarımız İçin Yolculuk ve Konaklama İmkânları!

Örneğin Almanya’da yaşıyor, saç ekimi yaptırmak istiyor, ancak kendi ülkenizde hem uygun bütçeli hem de kaliteli bir hizmet bulmakta zorlanıyor musunuz? Saç Ekim Hastanesi İstanbul ile dert edecek hiçbir şey yok! Almanya başta olmak üzere pek çok ülkeden başvuran hastalarımız için her açıdan düşünülmüş kapsamlı bir hizmet sürecini sizlere sunuyoruz. Gidiş-dönüş uçak biletinden konaklamaya ve hatta tedavi sonrası bakıma kadar tedaviniz boyunca her koşulda yanınızdayız. Danışanlarımıza süreç boyunca tavsiyeler ve bilgilendirmeler yaparak, olağan veya olağanüstü durumlarda dikkat etmeleri gereken hususlardan bahsederek, eksiksiz bir tedavi süreci geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Bütün bunlara ek olarak sadece saç ekimi değil, sakal ekimi söz konusu olduğunda da sizler için sunduğumuz bütün bu imkanlardan içiniz rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Konaklama ve Ulaşım Bizden, Tedavi Olması Sizden!

Saç Ekimi İstanbul olarak, danışan memnuniyetini her zaman birinci planda tutuyoruz.

Özellikle Almanya, Hollanda gibi yurt dışında yaşayan ve saç problemi yaşayan hastalarımızın herhangi bir şeyi dert etmeden kliniklerimize gelmesini sağlıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz konaklama ve ulaşım şirketleri sayesinde, konaklama veya uçak bileti sıkıntısı çekmeden hastalarımızın kliniklerimize gelmesi ve Türkiye’de rahat bir iyileşme süreci geçirmesi için ortam hazırlıyoruz. Danışanlarımız Türkiye’ye geldikten sonra, uzun yıllar bu alanda eğitim almış ve daha önceki çalışmalarıyla defalarca kez başarısını kanıtlamış uzman kadromuzla, saç dökülmesi evreleri hakkında dikkatli ve detaylı bir çalışma yürüttükten sonra hızlı bir tedavi sürecine başlıyoruz. Bütün bu çalışmalarımız sebebiyle, adeta Türkiye’ye tatile geliyormuşçasına rahat birkaç gün geçirebilir ve dahası size rahatsızlık veren saç bölgelerinizin iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik, Türkiye ve Almanya gibi ülkeler arasında bulunan döviz farkı dolayısıyla, bu serüvenin tamamını beklediğinizden de uygun bir fiyata elde edebilirsiniz. Hadi, siz de sadece bir dakika sürecek iletişim formumuzu doldurun ve hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmak için ilk adımı atın!