İçeriğe geç

DHI Saç Ekimi

DHI No Touch Saç Ekimi

Dhi işlemi yani “Direct Hair Implantation” doğrudan saç ekimi anlamına gelir. Bu yöntem sadece ve sadece uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü bu operasyonda “choi kalemi” adı verilen medikal bir kalem kullanılır. Böylelikle gerekli greftler toplanır ve yine aynı kalemle cilde direkt olarak yerleştirilirler.

DHI no touch saç ekimi olarak da bilinen bu yöntemde öne çıkan en büyük ayrıntı insan temasının ortadan kalkmış olmasıdır. Bu özellik, ön saç çizgisine yapılan eklemelerde saç folikülü transferini kolaylaştırmak amaçlı yapılmıştır. Hastalar için %100’e yakın doğal saç ekimi sonuçları elde edilir.

Antalya, İzmir ve İstanbul bölgelerindeki kliniklerimizde bu ve diğer saç ekimi işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Saç ekimi açısından oldukça gelişme gösteren Türkiye’de, dünyanın her yerinden hasta kabul ediyoruz!

dhi sac ekimi

Ayrıntılı Bilgi ve Seyahat Masrafları İçin Bize Ulaşın!

DHI saç ekimi, FUE ve daha fazlası!

Choi kalemi DHI tekniğinde kullanılan medikal bir kalemdir. Uçlarından birinde 0.5-1.5 mm derinliğinde iğne bulunan kalem benzeri bir cihazdır. Bu teknikle yapılan operasyon, en az cerrahi müdahale gerektiren operasyonlardan biridir. Saç Ekimi İstanbul ekibi olarak, bu fırsatlardan mümkün olan herkesin yararlanması temel hedeflerimizden yalnızca biri! Dünyanın her yerinden uygun fiyatlar ve uzman hekimlerle çalışmak sizin de şansınız olabilir! Ayrıntılı bilgi ve rezervasyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Başlangıçtan Sona Kadar Sizinleyiz!

DHI saç ekimi tekniğine uygun olduğunuzu tespit ettikten sonra, prosedüre nasıl hazırlanmanız gerektiğini anlatmak için buradayız. Daha sonra ayrıntılı olarak size işlem öncesi, sırası ve sonrasında neler olacağını ayrıntılı olarak anlatacağız. İçinizin rahat olması ve durumu tam olarak kavramanız bizim için önemli! Son olarak da işlem sonrası neler yapmanız gerektiği gibi ayrıntıları sizinle paylaşacağız.

saç ekim türkiye

DHI Saç Ekimini Deneyen Hastalarımız

DHI saç ekimi deneyimleri

Yaşadığım ağır saç kaybı nedeniyle saç ekimi yaptırmak istiyor fakat yara izi taşımaktan çekiniyordum. Daha sonra Saç Ekimi İstanbul ekibiyle tanıştım ve DHI işlemini keşfettim. Doktorum prosedür hakkında verdiği ayrıntılı bilgilerle beni oldukça rahatlattı. Kolay bir iyileşme sürecinin ardından hayalimdeki saçlarıma kavuştum! Teşekkürler!
Dilek
DHI No Touch
Uzun süredir saç ekimi yaptırmak istiyordum fakat bazı çekincelerim vardı. Antalya kliniğindeki ekiple bu endişeleri çözdükten sonra bana en uygun yöntemin DHI olduğuna karar verdik. Uzmanıma ve diğer ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
Halil
DHI Saç Ekimi
Yurt dışından gelip Türkiye'de saç ekimi yaptırmaya karar verecekseniz adresiniz Saç Ekimi İstanbul! Uygun fiyatlardan tutun, uzman ve güleryüzlü ekibe kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz. Bana yardımcı olan herkese büyük bir teşekkür borçluyum!
Fikret
Saç Ekimi

Avantajlı Tekniklerden Faydalanın!

DHI saç ekimi, birçok açıdan avantajlı bir operasyondur. Bu tekniğin sağladığı aynı anda çalışma seçeneği sayesinde, toplanan saç kökleri uzun süre beklenmeden kullanılır. Mevcut saçlar hasar görmez.

Kök kaybı riski de en aza iner ve en önemlisi, hasta hızlı bir iyileşme süreci yaşar. Tecrübeli ve alanında uzman doktorlarımız ile bu işlemden faydalanabilirsiniz!

DHI saç ekimini size uygulayacak uzmanımız, bu konuda özel eğitimler almış bir doktordur. Bu sayede detaylı biçimde bu operasyon hakkında sizi bilgilendirebilir. DHI ekimi konusundaki seçiminizi kolaylaştırır! Bu teknik FUE ekimine benzerlikler taşır ama en önemli fark; kullanılan ekipman ve uygulama metodudur. Farkı bilip seçiminizi buna göre yapmanız size fayda sağlar!

DHI no touch saç ekimi tekniğinin sunduğu faydalardan yararlanmak için geç kalmadınız! Saç Ekimi İstanbul ekibi kliniklerimizde sizleri bekliyor!

DHI işlemi uzman ellere ve eğitimlere ihtiyaç duyar!

Hassasiyet gerektiren bu işlem için alınması gereken eğitimler mevcuttur.

Saç ekimi İstanbul ekibinde, bu eğitimleri almış ve işinde tecrübeli doktorlarımız mevcuttur. Gönül rahatlığıyla bize başvurup prosedürlerimizden faydalanabilirsiniz! Kliniklerimizde sizleri bekliyoruz!

Tecrübeli doktorlarımıza son teknoloji ekipmanlarımızla eşlik ediyoruz. Kliniklerimiz mevcut olan her güncel ekipmanla donatıldı. Güncel kalmaya ve hastalarımız için en iyisini yapmaya büyük bir istekle ulaşıyoruz!

DHI saç ekimi, hemen hemen herkesin tercih etmesi gereken acısız ve kolay bir operasyondur. Alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı müddetçe sorun çıkma olasılığı da oldukça düşüktür. Dünyanın her neresinde olursanız olun gelişmekte ve değişmekte olan saç ekimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerekli rezervasyonlarınızı ve randevunuzu oluşturmak için bize ulaşmak!