İçeriğe geç

PRP tedavisi

PRP

PRP tedavisi ile cilt gençleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Tedavi sırasında vücudunuzdan alınan kanın içindeki trombositleri ayrıştırarak saçlarınıza enjekte ediyoruz.

Bu sayede saç deriniz ve saçlarınız canlanarak hem saçlarınızı dökülmesi engellenmiş oluyor hem de yeni saçların çıkması için köklere canlılık kazandırılıyor. Merkezimizde bulunan uzman saç ekimi doktorları alanındaki üstün bilgisi ve tecrübesi ile sizlere mükemmel tedavi sürecini yaşatıyor.

PRP tedavisinin sonucunda saç derisinin esnekliği, canlılığı ve yumuşaklığı artarak saçların koparak dökülmesi ve saç diplerinin beslenmemesi sorunlarını çözüyoruz.

Hizmetler

PRP ile Saç Tedavisi

PRP ile saç tedavisi saç ekim sürecinin öncesinde büyük bir öneme sahiptir

Normal bir saç yapısında günlük 100 150 tel arası saç dökülmesini normal olarak kabul ederiz. Fakat dökülen saç miktarı çok daha fazla ise saç derisine acil müdahale edilmesi gerekir. PRP tedavisi saçların yeniden canlandırılması ve kaybın en az indirilmesi konusunda oldukça önemli ve etkili bir yöntemdir. Herhangi bir ilaç kullanılmadan tamamen kişinin kendi kanını kullanarak uyguladığımız bu tedavi yöntemi ile saç derisini ve saçları canlandırarak kaybı minimuma indiriyoruz.

Saç Ekimi Süreci

İstanbul saç ekim merkezleri arasında PRP tedavisi konusunda tecrübemizi sizlere aktarmaya hazırız. Sizler için PRP önce sonra uygulama sonuçlarını aşağıda bir araya getirdik.

  • PRP tedavisi uzun süre etkilidir. Etkisi nedeniyle saç dökülmeleriniz azalır.
  • Deriyi canlandırması ile birlikte saçlar her zamankinden daha güçlü olur.
  • Vücuttan alınan kan ile yapıldığından derinin tam anlamıyla gençleşmesini sağlar.
Hizmetler

Hasta Deneyimleri

Çeşitli tedavilerimizi deneyen hastalarımız

Yaşadığım stres kaynaklı saç kaybına bir türlü çözüm bulamadım. En sonunda Saç Ekimi İstanbul ailesini keşfettim. Her türlü endişem ve merakım giderildikten sonra saç ekimi işlemi yaptırmaya karar verdim. Çok memnun kaldım, teşekkürler.
Ahmet
Saç Ekimi
Almanya'da yaşayan bir gurbetçi olarak yaşadığım saç kaybı sorununda tercihimi Türkiye'den ve Saç Ekimi İstanbul'dan yana kullandım. Yolculuğum çok kolay geçti ve en iyi otellerde ağırlandım. Klinik içerisinde de aynı kaliteyi hissettim. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.
Samet
FUE Saç Ekimi
Uzun süredir saç ekimi yaptırmak istiyordum fakat bazı çekincelerim vardı. Antalya kliniğindeki ekiple bu endişeleri çözdükten sonra bana en uygun yöntemin DHI olduğuna karar verdik. Uzmanıma ve diğer ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
Fikret
Saç Ekimi

PRP Tedavisi ile Yeni Bir Başlangıç

PRP tedavisi ile tamamen ilaçsız yöntemlerle saçlarınızı canlandırıyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile sizleri de merkezimize bekliyoruz.

hakkimizda