İçeriğe geç

Saçlarınızla Üçüncü Ayda Tüm Bakışları Üzerinize Toplayın!

Saç dökülmesi her yaştan kişi için yaşam kalitesini düşüren ciddi bir sorun olarak kabul edilir. Saç dökülmesi her insan için farklı gelişen bir süreçtir. Özellikle yaşla birlikte sıklaşan ve artan bu sorundan kurtulmanın en etkili çözümü ise doğru bir şekilde yapılan saç ekimidir. 

Saç Ekim İstanbul olarak, en güncel tekniklerle bu sorununuza etkili bir şekilde çözüm bulabiliriz. Kliniğimizde saç ekimi öncesi gerekli testler yapılır ve ardından uzman ekibimiz tarafından kişiye özel olarak hazırlanan programlar ile tedavi süreci başlar. Saç ekimi uzama evreleri tedavi süreci boyunca profesyonel hekimimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilir.

sac-ekimi-3-ay

Tedavinizden önce ya da sonra herhangi bir sorununuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde Hollanda ve Almanya gibi yurt dışından gelen danışanlarımız Türkiye’ye gelmeden önce tüm sorularına yanıt bulabilir. Son teknolojik donanımlara sahip olan kliniğimiz ve alanında kendini kanıtlamış ekibimizle tüm bakışları üzerinize toplayabileceğiniz saçlara Saç Ekim İstanbul güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

sac-ekimi-3-ay

Saç Ekimi Sürecinde 3. Ay

Saç ekimi için kuluçka dönemi genellikle 3. ayda başlar. Ekilen saçlar döküldükten sonra yaklaşık 3 ay içerisinde uyarılan saç çizgisinden yeni saçlar çıkar. Saçlar 3 ile 6 ay arasındaki sürede çıkmaya başlar ve 6. ay itibariyle saçlar gözle görülür şekilde uzar.

Saç ekimi 90. gün sonrasında belirgin bir kaşıntı yaşayabilirsiniz. Bu durum oldukça normaldir ve saçlarınızın çıkmaya başladığının bir göstergesidir. Bu yeni saç büyümesi dönemi 3 ay kadar devam eder. Saç büyümesi iyidir ve zaman içerisinde büyüyen saçların kalınlığıda artış gösterir. Bu süreçte saçlara için uzman ekibimiz tarafından önerilen vitamin takviyelerini almak ve onların tavsiyesini uygulamanız faydalı olabilir. Kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılarak yapılan saç ekimi işleminde Saç Ekimi İstanbul’u tercih ederek tarzınızı özgürce gösterebilirsiniz.

Saç Ekiminin Üçüncü Ayında Benzersiz Sonuçlar

Saç ekiminden 3 ay sonra saç dökülmesi durmuş ve ekim yapılan kişi saç köklerini tanımaya başlamıştır. İlk görünüşte cansız ve az olan bu büyüme zaman içerisinde artar. Saçın dışa doğru bükülmesini önlemek için ellerinizle masaj yaparak saçı doğru konuma getirmenizi öneren ekibimizin tavsiyelerine uymanız sürecin sağlıklı bir şekilde işlemesi için önemlidir. Saç ekiminden 3 ay sonra saçlar zamanla kafa derisine yerleşir. 3 aylık sürecin ardından saç çıkışını yönlendirmek için önerilen bakımlara devam edilir. Saç Ekimi İstanbul profesyonelliği ile tüm süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

Başarılı Bir Tedavi Süreci İçin Saç Ekimi İstanbul!

Saç Ekimi İstanbul olarak bütçenizi aşmadan saç ekimi yaptırabilirsiniz. Her bütçeye uygun  saç ekimi  ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. 

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki saç ekim kliniklerimizde tüm bunların bilincinde olarak saç ekimi iyileşmenizde baştan sona yanınızda oluruz. Aldığınız hizmetin kalitesini önemser ve programınızı bu çerçevede hazırlamaya gayret ederiz. Saç dökülmesi semptomları olan hastalar için oluşturduğumuz rotayı hedefleyerek tedavinizden tamamen memnun ayrılmanızı sağlarız. Saç ekimi sonrası enfeksiyon riskiyle mücadele etmek için verilen tavsiyelere uyulursa süreci daha sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Tedavi bölgesini güneşten korumak ve profesyonel ekibimizin önerilerini dinlemek kızarıklığın artmaması için önemlidir.

Müşterilerimiz ister Türkiye’de ister yurt dışında yaşasın, mümkün olan en iyi hizmeti almaları için her zaman özenle çalışırız. Tüm bu detaylarla dolu, uygun fiyatlar sunan Saç Ekimi İstanbul‘u tercih ederek kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz.