İçeriğe geç

Hizmetler

Kliniğimizde Sunduğumuz Hizmetler

Saç Ekimi

Kadın saç ekimi

Kadın saç ekimi, herhangi bir sebeple saç kaybı yaşayan hastalarımıza, ameliyatlı/ameliyatsız ve ağrısız olarak uyguladığımız bir operasyondur. Size en uygun olacak operasyonu birlikte kararlaştırırız. Ardından yapılacak her işlem ve sonrası için doktorlarımız tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirilirsiniz.

Hizmetler

FUE saç ekimi

FUE saç ekimi, oldukça popüler bir uygulamadır. Burada lokal anestezi altında alınan foliküller saç ekimi ihtiyacı duyulan bölgeye ince kesiler yapılarak eklenir. Burada önemli olan saçın doğal görünümünü korumaktır. Bunun için doğru kök kanalları seçilmeli ve ekim işlemi buna göre tamamlanmalıdır.

dhi sac ekimi

DHI saç ekimi

DHI saç ekimi, insan temasının en aza indirildiği operasyondur. Choi kalemi adı verilen özel medikal kalem yardımıyla folikül toplama ve ekme işlemleri gerçekleştirilir. Ağrısız ve iyileşme süreci en kolay operasyondur. Hassas bir işlem olduğundan yapan kişinin özel eğitimler alması gerekir.

Hizmetler

PRP Tedavisi

PRP tedavisi ile cilt gençleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Tedavi sırasında vücudunuzdan alınan kanın içindeki trombositleri ayrıştırarak saçlarınıza enjekte ediyoruz. Bu sayede saç deriniz ve saçlarınız canlanarak hem saçlarınızı dökülmesi engellenmiş oluyor hem de yeni saçların çıkması için köklere canlılık kazandırılıyor. 

Hizmetler

Mezoterapi

Saç kökleri ve saç derisi beslenebilmek için küçük kan damarlarına ihtiyaç duyarlar. Bu tedavi ile saçların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve aminoasitleri saçlı deriye enjekte ederek küçük kan damarlarının oluşmasını, saç derisinin ve saç köklerinin canlanmasını sağlıyoruz. 

Hasta Deneyimleri

Hayallerine Kavuşmuş Hastalarımızın Yorumları

Yaşadığım saç kaybını gidermek için bir klinik arayışındaydım. Sonra Saç Ekimi İstanbul ekibiyle karşılaştım. Başarılı bir saç ekimi operasyonu yapıldı. Her türlü sorumu cevaplayıp içimi rahatlatan tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.
Beril
Kadın Saç Ekimi
Uzun süredir saç ekimi işlemi yaptırmak istiyordum. Yurtdışında bulamadığım kaliteyi Saç Ekimi İstanbul, İzmir şubesinde buldum. Her türlü ihtiyacımız için bize yardımcı oldular. Başarılı bir operasyon ardından düzenli kontrollerim de yapıldı. Tüm ekibe teşekkürler.
Hasan
DHI Saç Ekimi
FUE saç ekimi yaptırmak istiyordum ama aklıma takılan birçok soru vardı. Kliniğe gittiğimde tüm ekip bu soruları cevaplandırmada bana yardımcı oldu. Ardından başarılı şekilde operasyonum gerçekleştirildi. Her şekilde çok memnun kaldım, tüm ekibe teşekkürler.
Mehmet
FUE Saç Ekimi

Başarılarımızın Garantisi Olan Sertifikalarımız

Saç Ekiminde Güncel Kalmak Adına Başarıyla Tamamladığımız Eğitimler ve Sertifikalarımız

hakkimizda