İçeriğe geç

İstanbul En İyi Saç Ekim Merkezi Neresidir?

Her geçen gün ilerleyen ve değişen teknoloji sayesinde, saç ekimi merkezleri çok daha başarılı şekilde işlemlerini gerçekleştiriyor. İstanbul en iyi saç ekim merkezleri, alanında uzman doktorlar ve ekipleriyle birlikte uluslararası gelişmeleri yaptıkları işlemlere aktarmayı başarıyor. Bu da Türkiye’yi saç ekimi konusunda büyük oranda ileriye taşıyor. Bu sayede de Türkiye ve özellikle İstanbul, yurt dışından gelip saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin birinci tercihi olmayı başarıyor!

istanbul-en-iyi-sac-ekim-merkezi

Bir merkezi “en iyisi” yapan etkenlerden ilki, hijyen standartlarına uygun bir klinik sahibi olmaktır. Ardından merkez içerisinde sunulan tedavi yöntemi alternatifleri gibi daha birçok etken bir saç ekimi merkezini en iyi olma yolunda değerlendirdiğimiz kriterlerden birkaçıdır. Bu kriterlere bakmadan önce yapabileceğiniz bir küçük araştırma daha bulunuyor. Arama motorlarına girip kısa bir araştırma yaptığınızda, hem forumlarda hem de arama motoru yorumlarında en yüksek müşteri puanına sahip olan saç ekimi merkezlerini öncelikli tercih etmeniz öneriliyor. 

Bu yazımızda sizlerle İstanbul’un saç ekimi kliniklerinden biri olarak kendimizi tanıtıp, en iyisi olma yolunda bizleri neden tercih etmeniz gerektiğinden ve diğer saç ekimi merkezlerinden kısaca bahsedeceğiz. Kliniğimiz hakkında daha ayrıntılı bilgilere erişmek isterseniz de formumuzu doldurarak veya iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz! Form üzerinden ilettiğiniz sorulara 24 saat içerisinde geri dönüş sağlarız. 

Türkiye’nin başlıca İstanbul, İzmir ve Antalya şehirlerinde hizmet veren bir saç ekimi kliniğiyiz. Türkiye dışında Almanya vb. ülkelerden de hasta kabulü yapıyoruz. Almanya’dan Türkiye’ye seyahat ederken rahat etmeniz bizim için oldukça önemli. Bunu sağlamak adına en iyi havayollarıyla ve konaklama yerleriyle anlaşmalarımız mevcut. Bunun yanı sıra sizler için uygun fiyat tarifeleri uygulamaya çalışıyor ve ödemenizi peşin veya tek çekim yaptığınızda size %20 oranında indirim uyguluyoruz. Tedavinizin fiyatının uygun olması, tedavinin kendisiyle daha çok ilgilenmemize olanak sağlıyor!

istanbul-en-iyi-sac-ekim-merkezi

Saç Ekim Uzmanı İstanbul Arayışınız Bizimle Son Bulsun!

Saç ekimi uzmanı, baş üzerinde veya çene bölgesinde kayıplar yaşanan kısımlara, canlı saç kökü nakli işlemi yapan kişidir. Bu kişilerin, alanında eğitimini almış, üst düzey yetkinliğe sahip kişiler olması beklenir. Bir saç ekimi uzmanının sorumlulukları, oldukça fazladır diyebiliriz. Saç derisinin yapısını incelemekten tutun, işlem bitiminden sonraki uzun bir süreçte hastanın kontrollerini yapmaya kadar uzanan birçok sorumluluğu bulunur. İşte bu hassas süreçte Saç Ekimi İstanbul uzman ekibi yanınızda! Kliniklerimizde her daim kendini alanın yeniliklerine iten, uzun yıllar saç ekimi üstüne eğitimler almış ve alanda kendini tanıtmış uzmanlar yer alır. Siz de bu uzmanlardan saç ekimi hizmeti alabilirsiniz! Randevu oluşturmak çok kolay! 

Son Teknoloji Saç Ekimi Teknikleri ile Sağlıklı Saçlara Kavuşun!

Kliniğimizde her daim yeniliklere açık bir şekilde değişimler yapmaktayız. Bu yeniliklere kullandığımız saç ekimi tekniklerini de ekleyerek ilerliyoruz. Başlıca FUE, DHI no touch, birleşik greft, mezoterapi ve PRP tedavisi seçeneklerimiz bulunur. Yaptığımız tetkikler sonrası sizler için en uygun tedaviyi belirlemiş oluruz. Ardından bir tedavi planı belirler ve bu plan dahilinde saç ekimi sürecini başlatmış oluruz. Her daim daha iyiye ve yeniye ilerlemek üzere çıktığımız bu yolda, siz de bize eşlik etmek ister misiniz? Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan veya sitemiz üzerindeki formdan bize ulaşmak! 

Saç ekimi yanında kaş ekimi, sakal ekimi gibi işlemlerde de sizinleyiz!

Kaş ekimi, özellikle kadınların fazlasıyla tercih ettiği bir işlemdir. Düzenli biçimde alınan kaşlarda bazen “küsme” denilen bir olay yaşanır. Böylelikle kaşlar seyrelir ve kişiyi mutsuz etmeye başlar. Bunun dışında birçok farklı sebeple kaş kaybı yaşanabilir. Fakat kaşlarınızı eski kalınlığı ve hacmine ulaştırmak mümkündür. Bu işlem işte kaş ekimi işlemidir! Kaş ekimi işlemi, FUE saç ekimi mantığıyla gerçekleşir. Lokal anestezi altında 3-4 saat kadar süren bir işlemdir. Ense bölgesinden alınan saç kökleri kullanılır ve nakil edilecek bölgeye belirli bir yönde ve belirli bir açıda yerleştirilmelidir. 

Kaşlar, ciltten yaklaşık 10-15 derecelik bir açıyla çıkarlar. Bu nedenle ekim işlemi boyunca kanal açılırken çok çok dikkatli olunmalıdır. Kesinlikle uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmelidir.

Sakal ekimi işlemi ile istediğiniz görünüme kavuşun!

Sakal ekimi işlemi de, diğer işlemler gibi sakal bölgesindeki kıl kaybını gidermek için gerçekleştirilen bir işlemdir. Ense bölgesinden alınan kökler, sakal bölgesine nakledilir. Sakal ekimi, ihtiyaca göre değişir. Yaralanma alanı, dökülme veya belli bir alandan çıkmadıysa çevredeki sakal sıklığı var olan sınırlar içine ekim yapılır. Yine burada da enseden alınan kıl kökleri kullanılır. Ekim yapılmasını isteyen kişinin hiç sakalı çıkmamış ve 20 yaş üstünde ise kişinin isteği doğrultusunda bir alan belirlenerek çizilir. Ekilecek sakal sayısı da yine kişi tarafından belirlenir. Bunun sebebi bazı kişilerin sakal ekimi sonrası oluşacak olası görüntünün kendisini rahatsız edeceğini düşünmesinden kaynaklanır. Böyle durumlarda hasta hayal edilen sonucu önceden görmeyi ister ve belli bölgelere kök nakli istenir. Böylelikle hasta bir süre sonra ekim yapılan bölgenin hiçte abartılı görünmediğini fark eder ve rahat şekilde ekim yapılmasını ister. Kaş ve sakal ekimi hakkında merak ettiğiniz başka durumlar var ise formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. İlk 24 saat içerisinde cevabınızı sizlere iletiriz!

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’de en iyi saç ekim merkezi dediğimizde akla ilk olarak İstanbul ve çevresinde yer alan birçok klinik gelmektedir. Bir merkezi en iyisi yapan sunduğu hizmet olduğu kadar o hizmeti nasıl sunduğu ve sonrasında neler yaptığıyla belirlenir diyebiliriz. İşte biz de, sizlere sunduğumuz çeşitli tedavilerin yanı sıra o tedaviler sonrası hazırladığımız eşsiz bakım planı ile her zaman sizlerin yanındayız! En iyi saç ekimi merkezi olma yolunda ilerlerken sizleri de aramızda görmekten gurur duyarız! 

Saç ekimi işlemi, çok uzun bir süreci kapsar. Bundan dolayı saç ekimi işlemi yaptırdıktan sonra her şeyin hemen normal haline dönmesini beklememelisiniz. En az 1 yıllık bir süreç sizi bekliyor olacak. Saç ekimi sonrası nakledilen saçlara ekstra özen gösterilmelidir. Doktorunuz tarafından size sunulan bakım paketini dikkatle kullanmanız gerekir. Fakat özetlemek gerekirse saç ekimi, kalıcı bir işlemdir. Fakat doktorlarınızla birlikte çalışmanız, tavsiyelere uymanız işlemin ne kadar kalıcı olduğunu da etkileyecektir. 

Saç ekimi işlemi ekilecek bölgenin boyutuna ve sağlık durumunuza göre değişkenlik gösterir. Ancak ortalama bir süre olarak 4-6 saat arası denebilir.

Saç ekim merkezi öneri arayışınız için doğru adres!

Saç ekimi konusunda tavsiyeye ihtiyacınız var, fakat bir türlü karar veremiyor musunuz? Merak etmeyin! Aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplamak için buradayız! Kliniklerimizde son teknoloji ürünü ekipmanlar ve yepyeni tedavi seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Başlıca İstanbul ve çevresi, sonrasında İzmir, Antalya gibi şehirlerde hastalarımıza saç ekimi konusunda umut oluyoruz. Alanında uzman ekibimizle kaş, sakal ekimi, FUE ve DHI ekim teknikleri gibi birçok farklı tedavi yöntemi kullanıyoruz. Saç ekimi işlemi, oldukça titizlik ve hassasiyet gerektirir. Bunun önemini vurgulamaya her daim devam edecek ve tedavilerimizi bu titizlikle sizlere sunacağız.

istanbul-en-iyi-sac-ekim-merkezi

En İyi DHI Saç Ekim Merkezi Olduk!

Saç Ekimi İstanbul kliniği olarak, farklı farklı tedavi yöntemlerini hastalarımıza sunuyoruz. Fakat, DHI saç ekimi işlemi konusunda gösterdiğimiz üstün başarılarla, bu teknikte en çok tercih edilen kliniklerden biri haline geldik. DHI no touch tekniğinde, hissedilen en büyük fark insan temasının en aza indirilmiş olmasıdır diyebiliriz. Burada choi kalemi adı verilen bir alet ile saç ekimi için kanal açmaya gerek duymadan direkt kalem aracılığıyla ekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede işlem aşamalarından biri azalmış ve işlemin süresini kısaltmış oluyor. 

İşlemin kısa sürmesi, iyileşme sürecinde herhangi bir değişiklik yaratmamış oluyor. Yine 1 yıllık bir süreçte tam iyileşme yaşamış oluyorsunuz. DHI işleminde ilk tercih edilen merkezlerden biri olmamızın bir başka nedeni de birlikte çalıştığımız ekibimizdir. Doktorlarımız ve hemşirelerimiz, alanında uzman kişilerden oluşur. Ekim işlemleriyle ilgili birçok eğitim ve sertifikası bulunan uzmanlarımız, her daim yeniliklere ayak uydurmayı amaçlar. Bu sebeple, merkezimizde, güncel eğitimler ve konferanslardan ekibimizi haberdar ettiğimiz bir köşemiz bulunur. Kimi uzmanımız bu eğitimlerde yeni bilgiler edinirken, kimi uzmanımız da bu konferanslarda eğitim veren kişiler olmaktadır. 

İstanbul Saç Ekim Merkezi PRP Tedavimiz ile İşlem Sonrası Bakım!

Saç ekimi işleminiz tamamlandıktan sonra tedavi süreciniz yaklaşık olarak 1 yıldır. Bu süreç içerisinde, saçınızın bakım ihtiyacı çok önemli derecede artış gösterir. Burada sizlere sunduğumuz bir saç bakım paketi bulunur. Bu pakedin yanı sıra önerdiğimiz ekstra tedaviler de bulunmaktadır. Bunlardan biri de PRP tedavisidir. Burada, kişinin kendi kanından alınan plazmayla hücre yenilenmesi yeniden hızlandırılır. Saç dökülmesinin yanı sıra cilt gençleştirme, ortopedik bazı hastalıkların tedavisi de yapılmaktadır. Oluşturulan plazma, “platelet” adı verilen hücreler bakımından oldukça zengindir. Plateletler, içerdikleri büyüme faktörleri sayesinde yara iyileşmesinde oldukça önemli role sahiptir. Uzman doktorlar tarafından yapılması gereken bu işlemde öncelikle hastadan steril şekilde kan alınarak bir tüpe konur. Ardından kan, jel bulunan bir başka tüpe yerleştirilir. Santrifüje konulan kan 5-8 dakika içinde maddelere ayrıştırılır. 

PRP, 2-4 hafta aralıklarla ortalama olarak 3-4 seans yapılır. Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda mezoterapi ile kombine şekilde de yapılabilir. Tedavi tamamlandıktan sonra yılda 1-2 defa enjeksiyonlarla işlemin devamı sağlanabilir. İşte biz, kliniklerimizde bu denli derinlemesine ve ayrıntılı işlemler gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’deki en iyi saç ekimi merkezleri arasında yer almaktan gurur duyuyoruz! Kliniklerimizdeki hizmetlerimizin yanı sıra, sitemiz üzerinden de sorularınıza cevap bulmanız mümkün. Sitemiz içerisinde saç ekimi öncesi ve sonrası karşılaşabileceğiniz her türlü durumla alakalı yazılarımız mevcuttur. 

Aklınıza takılan herhangi bir soruda site içi arama sayesinde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz ekstra bilgiler olduğunda da, bizlere formumuzu doldurarak sorunuzu iletebilirsiniz. Soruyu göndermeniz sonrası ilk 24 saat içerisinde cevabınızla size geri dönüş sağlamaktayız. Bunun haricinde iletişim numaramız üzerinden de bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, randevu oluşturmak için başvurduğunuzda sağladığımız ilk görüşme ücretsizdir. Ardından yapılan ilk testlerde de sizlere %20’lik bir indirim uygularız. Sene içerisinde devam eden başka indirim kampanyalarımız da bulunmaktadır. İşini severek yapan ve yüksek bir memnuniyet yüzdesi olan bir klinik olarak, her daim hastalarımızın konforu için çalışmaktayız. Sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında da birçok danışanımız bulunuyor. Dünyanın her yerindeki insanları istedikleri görüntülere kavuşturuyoruz! Saç Ekimi İstanbul ile her daim daha iyiye ilerlemek için bize ulaşın! Hayal ettiğiniz görüntüye birlikte kavuşalım. Henüz geç kalmış sayılmazsınız!