Randevunuzu oluşturmak, ayrıntılı bilgi almak ve yurt dışından geliyorsanız gerekli rezervasyonlar hakkında bilgi almak için formu doldurun ve bize ulaşın!

Başvurduğunuz ilk görüşme bizden hediye!

Sorularınızı 24 saat içinde cevaplıyoruz!

Kadın saç ekimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Bu işlemlere uygunluğunuz kesinleştiğinde uygun kadın saç ekimi fiyatları ile Saç ekimi İstanbul İzmir, Antalya illerinde bulunan kliniklerimizde bu ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Saç ekimi dışında kaş ve sakal ekimi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Türkiye saç ekimi fiyatları, özellikle yurt dışından gelen bir hastaysanız size oldukça uygun gelecektir. Döviz kuru farkı ve genel olarak uygun olan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Özellikle popülerleşen DHI saç ekimi operasyonundan oldukça uygun DHI saç ekimi fiyatları ile yararlanabilirsiniz. Saç Ekimi İstanbul ekibi olarak sunduğumuz her fırsatın en iyisi olması önceliğimizdir. Hastalarımız her zaman her şeyin en iyisine layıktır!

Klinik olarak yalnızca Türkiye sınırlarında değil, dünyanın her yerine ulaşmayı amaçlıyoruz. Bizi tercih ettiğinizde uygun operasyon fiyatlarının yanında kaliteli konaklama yerleri, kolay ulaşım gibi fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Özellikle Almanya gibi Türk gurbetçilerin yoğun olduğu bir ülkeden büyük ilgi gördüğümüzü de belirtmek isteriz. Hastalarımızın yoğun ilgisi ve memnuniyeti bizi hep daha iyi olmaya itiyor!  * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

  Hastalarımızın Yorumları

  Saç ekimi İstanbul Kliniği Müşteri Deneyimleri

  DHI No Touch tekniği ile acısız ve ağrısız bir operasyon geçirdim. Şu an büyük bir mutlulukla hayalimdeki saçları kullanıyorum. Baştan sona güler yüzünü ve yardımlarını esirgemeyen ekibe çok teşekkür ederim.
  Melek
  DHI Ekimi
  Saç ekimi yaptırmanın yaş sınırı olmadığını bana hatırlatıp, mutluluğuma kavuşturan doktoruma müteşekkirim. Oldukça başarılı bir operasyon sonrası istediğim saç yapısına ulaştım. Üstelik oldukça uygun fiyatlardan yararlandım!
  Muhammet
  FUE Ekimi
  Sakal ekimi oldukça uzun süredir aklımda olan bir işlemdi. Fakat birkaç çekincem vardı. Saç Ekimi İstanbul ekibi hem bu çekincelerimi giderdi, hem de diğer bütün sorularımı cevaplandırdı. Teşekürler!
  Asel
  Sakal Ekimi

  En Yeni Tekniklerle Hayalinizdeki Saçlara Kavuşun!

  En Yeni Tekniklere Uygun Fiyatlar

  FUE saç ekimi fiyatları, DHI saç ekimi fiyatları ve sunduğumuz diğer bütün hizmetler sizlere uygun olacak şekilde hesaplanıyor. İşlemlerden önce de sonra da olabilecek en iyi bakımı almanız bizim için çok önemli. Bunun için prosedür sonrası sizlere iyileşme sürecinizde yardımcı olacak bakım paketi veriyoruz. Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak için buradayız. İstediğiniz saçlara kavuşmak için geç değil!