İçeriğe geç

Saç Ekimi İstanbul Fiyatları

Tedavi sürecinizi başlatmak için randevu oluşturmak, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve eğer yurt dışında yaşıyorsanız kliniklerimize gelmek için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız iletişim formunu doldurarak bize ulaşın!

Bizimle Yapacağınız İlk Görüşme Tamamen Ücretsiz!
ideal of med logo

Bizimle Yapacağınız İlk Görüşme Tamamen Ücretsiz!

Herhangi bir ücret talep etmeden ve sadece 24 saat içinde bütün sorularınıza cevap veriyoruz!

Kadın veya erkek fark etmeden, saç ekim işlemi oldukça titiz şekilde ve kaliteli ekipmanlarla yapılması gereken bir tedavi yöntemidir. Ancak sadece tedavi aşamasında değil, öncesinde de dikkatli bir ön inceleme ile hastanın uygunluğu değerlendirilmelidir. Hangi saç ekim yöntemiyle tedavi olunması gerektiği ya da iyileşmenin mümkün olup olmadığı gibi kriterler uzman bir ekip ile değerlendirilir. Saç Ekimi İstanbul kliniğimizde, bütün bunların bilincinde bir şekilde sürecin en başından en sonuna kadar saç ektirme iyileşme süreci boyunca yanınızdayız. Aldığınız hizmetin kalitesini önemsiyor ve bu bağlamda programınızı hazırlıyoruz. Saç dökülmesi belirtileri gösteren hastalarımız için oluşturduğumuz yol haritası ışığında, tedavi sürecinden tamamen memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Standartlarımız, yurt içi ve yurt dışında yaşayan danışanlarımızı ayırt etmeden yüksek kalite düzeyini korur.

Tüm Dünya’ya Sunulan Ayrıcalıklı Bir Saç Ekimi Hizmeti!

Yaşadığınız yer fark etmeden tedavi imkânlarımızı elde etmek için bize ulaşabilirsiniz!

Ana odağımız, kadın veya erkek fark etmeden saç açılmasına bir çözüm sunmak ve bunu danışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde gerçekleştirmektir. Dünyanın neresinde olursanız olun, sizler için konaklama ve ulaşım bedellerini karşılıyor ve rahatlığınızı önemsiyoruz. Bizi tercih etmeniz, İstanbul saç ekim merkezleri fiyatları arasında bütçe dostu bir seçenek olmamızın getirisinin yanı sıra, konfor ve kaliteyi de elde etmenizi sağlar. Sizin için anlaşmalı olarak seçtiğimiz konaklama yerlerini ayrıcalıklı ve yüksek seviyeli olan oteller arasından belirliyoruz. Bunun yanı sıra ulaşım söz konusu olduğunda da güvenilir ve ergonomik imkânlar sunan firmalarla anlaşmamız mevcut. Bütün bu avantajlar sonucunda, özellikle Almanya’da yaşayan Türk gurbetçilerin en çok tercih ettiği saç ekim merkezlerinden birisi olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Danışan memnuniyetini çıktığımız yolun merkezine koymamızın geri dönüşü, aldığı tedaviden hoşnut olan hastalarımız ve onların güzel yorumlarıdır. Sizlere en iyisini sunma arzusu, bizim daha iyi olmak için motivasyonumuzu oluşturuyor!

sac-ekimi-ucreti

Son Teknoloji Tekniklerin Uygun Fiyatlarla Buluşması

Kadın veya erkek saç ekimi fiyatları, kullanılan metot, hastanın verimli bir tedavi için ihtiyaç duyduğu ilgi ve alaka, ekipmanların kalitesi gibi kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. Durumunuz veya bizden talep ettiğiniz tedavi her ne olursa olsun, ana odağımız bütçenizi yormayacak bir iyileşme çizelgesi oluşturmaktır. İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları arasında fiyat/performans skalası baz alındığında en üst seviyelerde olduğumuzu gönül rahatlığıyla sizlere söyleyebiliriz. Özellikle yurt dışında yaşayan ve saç açılmasına çözüm arayan bir bireyseniz, Türkiye’deki döviz farkından dolayı fiyatlarımız size çok daha uygun gelecektir. Bütün bunlara ek olarak, saç ekiminin yanı sıra sakal ve kaş ekimini de talebiniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. Konfor, kalite ve uygun fiyat anlayışımızı her türlü hizmetimizde sürdürüyoruz!

Hayallerinizi Süsleyen Güçlü ve Güzel Saçlar Sizi Bekliyor!

Kellik başlangıcı genellikle ilerleyen yaşlarda saçların vücut tarafından yenilenebilen miktardan daha çok dökülmesi ile gerçekleşir. Bu durum, çoğunlukla genetik faktörlerden dolayı ortaya çıktığı için, ciddi ve özenle hazırlanmış bir tedavi gerektirir. İlk belirtileri, saç yanlarında açılma veya kafa üstünde seyrekleşme olarak görülür. Bu durum müdahale edilmediği takdirde zaman ilerledikçe tamamen kelleşmeye kadar gidebilir. Ancak gelişen teknoloji, uygun müdahaleler altında kellik için çözüm sunan pek çok yönteme sahiptir. Saç Ekimi İstanbul kliniklerimizde, modern tıbbın sunduğu ve hastaların iyileşmesinde yüksek orana sahip her türlü tedavi tekniğini uyguluyoruz. Hafif kelleşme, saç yanlarında açılma, saç tepesinde seyrekleşme ve hatta sakal ya da kaş problemleri fark etmeden her türlü sıkıntınıza çözüm üretmek en temel amacımızdır. Sadece bir tık ve 30 saniyede doldurabileceğiniz bir form aracılığıyla bize ulaşabilir ve fiyat bilgisine ek olarak merak ettiğiniz her türlü sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

Saç Ekimi Süreci Boyunca İhtiyaç Duyduğunuz Her Türlü Desteği Bizde Bulabilirsiniz

Saç ekimi tedavisi, sadece teknik müdahaleden fazlasıdır. Çoğu zaman hastalar bu iyileşme aşamasına geçmeden, bazı çekince veya endişelere sahip olabilir. Saç Ekimi İstanbul kliniğimiz ilgili ve uzman ekibi ile sizi her türlü çekince ve endişelerinizden arındırır. Dünya’nın neresinde yaşarsanız yaşayın, bize ulaşarak tedaviye başlamanıza engel olan her türlü problemin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, bu kaygılardan ilki olan ve akılları kurcalayan problemlerin en başında tedavinin başarılı olup olmayacağı düşünülür. Saç Ekimi İstanbul klinikleri, Dünya’nın her yerinden olan danışanlarına saç ekimi öncesi sonrası ayırt etmeden titiz bir ön çalışma sunar. Bunun temel sebebi ise tedavinin işe yarayabilirliğini test etmek ve sizin değerli zamanınızı boşa harcatmadan iyileşme sürecinin başarılı olacağından emin olmaktır! Hangi yöntemin en etkili sonucu sunacağı belirlendikten ve saç ekimi sonrası süreç aşaması başladıktan sonra da size nasıl bakım yapacağınızı veya beslenmenize kadar nelere dikkat etmeniz gerektiğini söylüyoruz. Bu etkili ve dikkatli çalışmalarımızın sonucunda da hasta memnuniyeti oranlarımızı rakiplerimizin çok daha üzerinde tutmayı başarıyoruz!

Saç Ekiminde Kullanılan Devrimsel Teknolojiler

Sürekli gelişen ve ilerleyen tıp, saç ve sakal ekimi içinde çeşitli metotların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Yıllardır süregelen ve giderek geliştirilerek etkinliğini artıran güvenilir yöntemlere ek olarak, özellikle son dönemlerde popülerliğini oldukça artıran ve yenilikçi bakış açısıyla saç ekimine yeni bir soluk getiren metotlar da geliştirilmiştir. Saç Ekimi İstanbul kliniklerimiz bu yöntemleri siz danışanlarımıza sunarken, tedavi efektifliğini ve sizin rahatlığınızı önemser. Dolayısıyla, eski ya da yeni fark etmeden her zaman size ve fiziksel yapınıza en uygun yöntemi sunar. Kliniklerimizde kullanılan metotlar, Gold FUE, DHI saç ekimi, kadın saç ekimi, mezoterapi ve prp tedavisi gibi saç bakımı işlemleridir. Tercihiniz hangi yöntem olursa olsun, Saç Ekimi İstanbul ile elde edeceğiniz tedavinin kalitesi ve doktor ekibimizden göreceğiniz ilgide hiçbir eksiklik olmaz. İçiniz rahat bir şekilde size sunduğumuz her türlü hizmete güvenebilirsiniz.

lazer-sac-ekimi-fiyatlari

Hesaplı DHI Lazer Saç Ekimi Fiyatları!

Saç Ekimi İstanbul kliniklerimizde, FUE ve DHI gibi yüksek başarı oranına sahip son seviye teknikler ile saç ekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu metotlar arasında olan DHI, kendine has kalemi ile özellikle uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir yöntemdir. Yöntemin esasında temelini oluşturan “choi kalemi” ile başka taraflara ekilmek üzere saç kökleri uygun yerlerden toplanır. Ardından da yine aynı kalem vasıtası ile saç ekimi yapılması gereken noktalara kök implantasyonu gerçekleştirilir. Bu tekniği özel kılan en önemli kriter, insan temasının en düşük seviyede olması ve işlemin oldukça seri ve hatta neredeyse kökü hiç bekletmeden gerçekleştirilmesidir. İnsan temasının sıfır düzeyde olması ve kökün minimum seviyede bekletilmesi, saçların transferi esnasında hem hiçbir saç kökünün zarara uğramamasına neden olur, hem de oldukça doğal bir sonuç ortaya çıkarır. DHI ile ekilen saçlarda, köklerin çok büyük bir kısmı hızlı bir iyileşme sürecinin ardından sağlıklı bir şekilde kullanıma hazır olur. Verimlilik düzeyi artar ve saçınızın ekilmemiş gibi doğal olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Özenle Oluşturulmuş Ekibimizle Sizlere Kalite Güvencesini Sunuyoruz!

Saç Ekimi İstanbul olarak baştan aşağı kadromuz içerisindeki herkesin görevini özenle yapan başarılı kişiler olmasını amaçlıyoruz. Dolayısıyla ekibimiz içerisindeki her bir üyenin, siz danışanlarımızın beklenti ve isteklerini karşılayacak kalitede olması için özen gösteriyoruz. Sizinle ilk kez iletişime geçen çalışanlarımızdan, tedavi öncesi ve sonrası destek ekibimize, özellikle de tedaviyi gerçekleştirecek uzmanlarımıza kadar herkesin görevini iyi bir şekilde gerçekleştirdiğinden emin olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece saç ya da sakal ekimi esnasında değil, öncesinde ve sonrasında sunduğumuz bakım paketi ile her daim desteğimizi size sunuyoruz. Söz konusu saç ekimi olduğunda, sizin tek yapmanız gereken bize güvenerek sırtınızı yaslamak!

Tedavi Boyunca Rahatlığınızı Önemsiyoruz!

Saç ekimi tedavisinde bize güvenerek zamanınızı ve bütçenizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz!

Kellik için çözüm arayan ve etkinliğin yanında konforunu da önemseyen biriyseniz, sizin için en doğru tercih Saç Ekimi İstanbul’dur. Çünkü, tedavi işlemini gerçekleştirirken sadece sizin iyileşmenizi sağlamıyor, aynı zamanda da operasyon süresi boyunca canınızın sıkılmaması için de elimizden geleni yapıyoruz. Saç Ekimi İstanbul kliniğimizde genellikle saç ekimi işlemlerimiz 4-6 saat arası sürmektedir. Bu süreç, ekilmesi gereken alanın yapısı, sizden alabildiğimiz greft miktarı ve fiziksel durumunuza göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, işlem süresi her ne olursa olsun, kullandığımız teknikler sebebi ile herhangi bir ağrı hissetmemenizi sağlıyoruz. Kliniklerimizde gerçekleştireceğiniz saç ekimi hizmetleri boyunca, hiçbir ağrı hissetmezsiniz. Çünkü, operasyon öncesi sizin refahınızı korumak adına lokal sprey ve lokal anestezi gibi metotları uyguluyoruz. Böylece ağrısız şekilde işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Yaz Döneminde Saç Ekimi Süreci Boyunca Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç ekimi sonrası rapor belirlenirken, danışanların aklına takılan pek çok soru bulunur. Bu sorulardan bazıları da saç ektirdikten sonra denize, hamama veya sauna gibi yerlere girebilip giremedikleridir. Özellikle yurt dışından yaz döneminde saç ektirmek için Türkiye’ye gelen hastaların en çok merak ettiği soruların başında gelir. Saç ekiminden sonra özenli bir bakım sürecine girilmesi gerektiği doğrudur. Bundan dolayı da yaklaşık iki ay boyunca deniz veya havuza girmemek sizin için faydalı olabilir. Ayrıca ek olarak, güneşten saç ektirdiğiniz bölgeyi korumanız da tedaviden maksimum verim alabilmeniz için gereklidir. Saç Ekimi İstanbul kliniklerimizde gördüğünüz tedavinin ardından sizlere sunduğumuz bakım paketi sayesinde, saç ekimi sonrası saçlarınızı korumak için ekstra bir şeye gerek duymazsınız. İhtiyacınız olan bütün bilgi ve eşyayı tek bir paket ile elde edebilirsiniz.

Siz Keyfinize, Biz Saçlarınıza Bakalım!

Kliniklerimizde, saç ekimi erkek veya kadın olmanız fark etmeden kaygısız bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir ortam elde edebilirsiniz. Son derece ergonomik ve konforlu ortamımızda, rahat koltuklarımıza uzanarak doktorlarımızın saçlarınızı iyileştirmesini bekleyebilirsiniz. Üstelik, klinik içi imkânlarımız sebebiyle dilerseniz televizyon izleyebilir, kitap okuyabilir ya da çay veya kahve gibi içecekleri içerek zaman geçirebilirsiniz. Hatta eğer spesifik bir hobiniz varsa, iyileşme sürecine başlamadan önce bize danışarak mümkün olduğu sürece sizin için uygun ortamı yaratmamızı sağlayabilirsiniz. İyileşme süresi boyunca geçirdiğiniz sürenin sıkıcı değil, mutluluk verici ve hızlı geçmesi bizim önde gelen önceliklerimiz arasındadır. Bütün bunların üstüne özellikle yurt dışından gelen danışanlarımız için oldukça uygun fiyatlı olacak şekilde belirlediğimiz tedavi masrafları, 15 yıl boyunca sıklıkla tercih edilmemizin başlıca sebepleri arasında geliyor!

DHI ile Saçınızı Tıraşlamaya Bile Gerek Yok!

DHI metodunda kök alınan ve ekilen yerlerde, herhangi bir saç traşlama işlemine gerek duyulmaz

DHI tekniği, en son model saç ekim tekniklerinden olmasının yanı sıra, özellikle yurt dışından tatile gelen danışanlarımızın en çok tercih ettiği metotlardan biri olarak öne çıkar. Çünkü, DHI saç ekim tekniğinde hiçbir şekilde saçın tıraşlanmasına gerek yoktur. Bu durum, görsel olarak daha tatmin edici bir tedavi süreci sağlar. Bunun yanında DHI’nin yüksek saç ekimi başarı oranı da danışanlarımız arasında gözde olmasının sebeplerinden biridir. Bilgisayar yardımlı bir şekilde saç ekim tekniğine ve saç ekilebilecek müsait yerlere karar verilir. Böylece sistemli bir şekilde aşamalar belirlenir. PRP ile desteklendiği takdirde efektifliğini maksimum düzeye çıkaran DHI, ekilen saç köklerinin sıkı sıkıya tutunmasını sağladığı gibi iyileşme sürecini ve saç kalitesini de artırıcı bir etkiye sahiptir. Kliniklerimizde bahsedilen bütün işlemleri, konaklama ve ulaşım hizmeti de dahil olmak üzere hesaplı bir masraf ile tamamlayabilir ve yaz kış demeden saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz!

PRP Destekli Yeni Saç Ekimi

PRP metodu, cilt gençleştirmesine odaklanan ve vücudun kendi kendini iyileştirmesini sağlayan bir yöntemdir. Güçsüz saç köklerine, sizin vücudunuzdan kan enjekte edilerek gerçekleştirilen temel bir mantığa sahiptir. Kliniklerimizde bu işlemi gerçekleştirirken, vücudunuzdan aldığımız kan içerisindeki trombositleri enjekte ediyoruz. Böylece, sadece saçlarınıza yarar sağlayacak maddeleri barındıran faydalı kanı saç köklerinize aktarmış oluyoruz. Bu sürecin ardından, hem saçlarınızın dökülmesi engelleniyor hem de zaten dökülmüş olan saçların köklerinde yeni saçlar çıkması için kökleri canlandırıyor. PRP metodunun en etkili olduğu uygulama biçimi, DHI gibi farklı tedavi yöntemleri ile birleştirilmesidir. Önce farklı tekniklerle ekilen saçların sonra PRP ile güçlendirilmesi, tedavinin uzun ömürlülüğünü ve etkinlik düzeyini oldukça artırır. PRP’nin uzun süre etkili olması, saçlarınızın her zamankinden daha güçlü olmasını sağlar.

Kendine Has Ekipman ve Uygulama Biçimiyle FUE Yöntemi!

Saç ekimi denildiği zaman ilk akla gelen ve en popüler tekniklerden olan FUE, kelliğin kalıcı çözümü olarak bilinir. Ancak, bu kadar popüler olması ve pek çok saç ekim kliniğinin bu tekniği yarı profesyonel ekiplerle gerçekleştirmesi, tedavinin başarı düzeyini ciddi ölçüde baltalayabiliyor. Saç Ekimi İstanbul olarak kliniklerimizde FUE saç ekim tekniğini en son model ekipman ve tecrübeli bir kadro aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Uygun yerlerden alınan ve doğru açıda olması gerektiği gibi bir metotla yerleştirilen kökler, FUE saç ekim tekniğinin en büyük gerekliliği olarak öne çıkar. Kliniğimizde sizler için gerçekleştirdiğimiz Gold FUE ve mikro FUE işlemleri, saç derinizde hiçbir kesi yapılmadan gerçekleştirilmesini sağlar. Böylece, operasyon esnasında çekeceğiniz acı minimum düzeye indiği gibi, operasyon sonrasında da iyileşme süresini oldukça hızlandırır.

Mezoterapi ile Saçlarınızı Canlandırın

Saç Ekimi İstanbul kliniğimizde, mezoterapi tekniğini de siz değerli hastalarımız için uyguluyoruz. Bu teknik özellikle saçları ciddi oranda dökülen hastalar için bir canlandırıcı niteliği taşır. Buna ek olarak, dilendiği takdirde kliniğimizde mezoterapiyi yeni tamamlanmış saç ekimi sonrası da uyguluyoruz. Böylece hem saç dökülmesi ve tedavi başarısızlığı gibi etkenleri ortadan kaldırıyoruz hem de yeni saçlarınızın sanki hiç seyrelmemiş gibi güçlü ve hacimli çıkmasına yardımcı oluyoruz. Bu yöntemi kullanarak, saç kökleri ve saç derisini beslemek için ihtiyaç duyduğu maddeleri saç köklerine enjekte ediyoruz. Titiz bir şekilde profesyonel ekibimizce gerçekleştirilen bu teknik sayesinde dökülen saçların yeniden çıkması, varolan saçların güçlenmesi gibi pozitif dönüşler görmek mümkündür. Mezoterapi tekniğini saçınızın yapısı ve tedavinin gidişatına bağlı olarak genellikle 5-10 seans arasında sonlandırmayı amaçlıyoruz. Mezoterapi seansının fiyatlandırması ise hem yurt içi hem de yurt dışından olan danışanlarımızı baz alarak hesaplı olarak belirlenir. Bu noktada, yurt dışından gelmek isteyen hastaların döviz farkı dolayısıyla daha da avantajlı olduğunu söylemek mümkündür.

Memnun Danışanlarımızın Yorumları

Hizmetlerimizden memnun kalan danışanlarımızın saç ekimi yorumları

Bir kadın olarak, saçlarımın dökülmesi aşırı düzeyde moralimi bozuyordu. Başlangıçta şampuan ya da ilaç gibi yöntemleri kullansam da hiçbir sonuç elde edemedim. Tam umudu kesmeye başlamıştım ki Saç Ekimi İstanbul kliniği ile karşılaştım. Oldukça ilgili ve hızlı tedavi sürecinin ardından bir yıl geçti. Şimdi saçlarım hiç olmadığı kadar gür ve ben çok mutluyum!
Özen B.
Kadın Saç Ekimi
Almanya’da çalışırken bir iş kazası sonucu sakallarımın bir kısmında yanık oluştu. Başlarda pek sorun etmesem de zamanla bu durumdan utanır hale geldim. Ben de sakal ekimi için klinikleri araştırırken burayı keşfettim. Ulaşım ve konaklama masraflarımı karşılamaları, beni en çok çeken özelliklerden biri oldu. Üstelik oldukça başarılı bir iyileşme süreci de geçirdim. Teşekkürler!
Murat Can K.
Sakal Ekimi
Uzun yıllardır Belçika’da yaşıyorum. Zamanın getirdiği yaşlılık ve yorgunluk saçlarımın dökülmeye başlamasına neden olmuştu. Ben de hem ailemi ve memleketimi özlediğim hem de kaliteli bir tedavi hizmeti almak istediğim için arkadaş tavsiyesiyle Saç Ekimi İstanbul kliniğini tercih ettim. Sonuçtan da oldukça memnunum. Emeğinize sağlık!
Yavuz M.
Saç Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekiminde de Yanınızdayız!

Saç ekiminin yanında sakal ve kaş ekimi tedavilerimiz de bulunmaktadır

Sakal, bıyık ve kaş ekimi, genetik faktörlerden dolayı tüylenmenin az olması ya da kök gelişiminin tam olarak oluşmaması durumunda gerek görülebilen bir tedavi yöntemidir. Sakal, bıyık veya kaş ekimi için yapılan işlem esasında saç ekimine oldukça benzer. Çünkü iki işlemin de özünde, sağlıklı saç derilerinden alınan köklerin gerekli yerlere ekilmesi durumu söz konusudur. Kliniğimizde sakal, bıyık ve kaş ekimi için genellikle FUE gibi hem popüler hem de etkili yöntemleri uygulamaktayız. Kılları tek tek aldığımız için, yüzünüzde herhangi bir iz oluşturmayan bir ekim işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında, uzman ekibimiz, ekim işlemini gerçekleştirirken kıl yönlerini ekilen bölgeye uygun olarak ayarlar. Bu durum, karmakarışık bir ekim işleminin önüne geçerek doğal bir görüntü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz içerisindeki doktorlarımızın deneyimli hassas elleri ile işlem sonrasında saçlarınızı hiç olmadığı kadar çok seveceksiniz!

Danışanlarımızın Önceki ve Sonraki Halleri

saçekimtürkiye
saçekimtürkiye10
saçekimtürkiye9

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekiminde Özel Fiyat Seçenekleri!

Tıpkı diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sakal, bıyık ve kaş ekiminde de size özel bir tedavi programı oluşturuyoruz. Öncelikle bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan kriterleri karşılayıp karşılamadığınıza bakıyoruz. Hormonel bir sıkıntınız olmadığı ve yeterli saç kılına sahip olduğunuz takdirde, herhangi bir sıkıntı yaşamadan sakal ekim işlemi uygulanabilir. Ancak, sağlıklı olan her erkeğe ve kadına sakal, bıyık ve kaş ekimi tedavi seçeneklerini uygulamak mümkündür. Hatta, eğer herhangi bir yaralanma sonucu yüzünüzün herhangi bir bölümündeki kıllarda deformasyon görüldüyse, kliniklerimizde o bölgelere de kıl ekimi yaptığımızı siz değerli danışanlarımıza gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Sakal, bıyık ve kaş ekimine özel hesaplı fiyat seçeneklerimiz ile sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Bizimle beraber, hiçbir şeyden çekinmeden her türlü probleminizi atlatabilirsiniz.

Dilediğiniz Her Türlü Soruya Cevap Bulmak İçin Bize Ulaşın!

Merak ettiklerinizi 24 saat içinde yanıtlıyoruz!

Saç Ekimi İstanbul olarak, zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu sebeple biz de en az sizin kadar hızı önemsiyoruz. Ekibimiz, aklınıza takılan her türlü soruyu 24 saat gibi kısa bir sürede cevaplandırır. Formumuzu doldurarak mailinizi veya telefon numaranızı bize ilettikten sonra, kafanıza takılan sorular için 24 saatlik bir sürede aradığınız yanıtı bulabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde ilgili, dikkatli ve sorulara net cevap veren bir ekip ile karşılaşacak ve gereksiz detaylardan arınmış şekilde bilgilendirme alacaksınız. Bunlara ek olarak, Saç Ekimi İstanbul olarak her zaman gelişmeye ve ilerlemeye açığız. Dolayısıyla, sadece merak ettikleriniz için değil, öneri veya tavsiyeleriniz için de bize ulaşabilirsiniz. Sizi memnun etmek ve beklentilerinizi karşılamak amacıyla, her daim hizmetinizdeyiz. Siz de hemen doldurabileceğiniz form aracılığıyla, hayallerinizdeki saçlara kavuşmaya bir adım daha atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi işleminden hemen sonra şapka takmamanız uzmanlarımız tarafından önerilir. Şapka takmak için ekim işleminin üzerinden 2 hafta sonra günlük kullanımda şapka kullanabilirsiniz. 

Saç ekim işleminden sonra uzman hekimlerimizin tavsiye ve uyarılarına uyulursa, saç kökleriniz 15 ile 20 gün arasında ekilen alana uyum sağlayacaktır. Bu süreçte ekim yapıldıktan sonra saç ekilen bölgeyle sürekli temas halinde olunmaması gerekir.

Saç ekim işlemini takip eden 3. ay sonunda saçlarınızı makine ile kesebilirsiniz. Operasyondan 1 ay sonra ise saçlarınızı kesmek isterseniz makas kullanımı daha uygun olacaktır. Bu süreçlerde uzman doktorlarımız size en iyi şekilde destek vereceklerdir.

Kadınlara Özel Saç Ekim Teknikleri

Kadın saç ekimi işlemi, erkeklerden farklılaşan belli başlı özellikler barındırır. Ancak gereken hizmetin tipi ne olursa olsun, Saç Ekimi İstanbul kliniği olarak sizlere sunduğumuz kaliteyi hep aynı düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Yaş ilerledikçe geriye çekilen saç çizgisi dolayısıyla, saçlarda seyrekleşme ve açılmalar kadınlarda da görülebilir. Kadınlarda görülen bu problem için ise sunduğumuz çözüm, lokal anestesi ve FUE yöntemidir. FUE yöntemiyle, kadın danışanlarımızın saç yapısına herhangi bir şekilde zarar vermeden, ense köklerinden aldığımız saçları ekiyoruz. Bunun yanında, ağrı ve sızı gibi problem teşkil edebilecek sorunların da hiçbir şekilde görülmemesini sağlamaya çalışıyoruz. Saç Ekimi İstanbul’un tecrübeli ekibi sayesinde, acısız bir saç ekim prosedürü görmek mümkün. Sadece İstanbul’da değil, İzmir ve Antalya’da da bulunan kliniklerimize giderek ayrıntılı bilgi alabilir ve dilerseniz hızlı bir şekilde tedaviye başlayabilirsiniz.

sac-acilmasina-cozum

Saç Ekimi Sonrasında da Sizinleyiz

Saç ekimi işleminin ardından hem size özel hazırladığımız bakım paketimizle, hem de ihtiyaç duyduğunuz her anda sunduğumuz danışmanlıklarımızla sizinle birlikteyiz. Saç ekimi tedavisine başlamadan önce, danışanların aklına en çok takılan konulardan biri de işlem sonrası neler olacağıdır. Biz Saç Ekimi İstanbul olarak, bütün kaygılarınızı gidermek üzere hazırız. Saç ekimi sonuçları netleşene ve sizin memnuniyetinizi görene kadar irtibatımızı sürdürüyoruz. Böylece, saç ekiminden bir ay sonrasında görülen şok dökülme gibi ani durumlarda neler yapabileceğinizi ya da saçlarınızın tam gücüne kavuşana kadar geçen 9-12 ay arası süreci aşama aşama anlatarak sizin tamamen hazır hale gelmenizi amaçlıyoruz.

Birden Fazla Konumda Bulunan Kliniğimizle Sizlerin Huzuru İçin Çalışıyoruz!

Saç Ekimi İstanbul, İzmir ve Antalya’da bulunan klinikleriyle tüm Dünya’ya hizmet vermektedir

Saç Ekimi İstanbul, özellikle Almanya başta olmak üzere tüm dünyadan danışanlarına sunduğu yüksek kaliteli tedavi hizmetiyle yıllardır başarısını kanıtlamıştır. Ancak bunun yanında, İzmir ve Antalya gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde de kliniklerimiz bulunmaktadır. Kalite standardımızdan hiçbir şey kaybetmeden, tıpkı İstanbul kliniğinde olduğu gibi başarıyla hastalarımızı iyileştirmeye devam ediyoruz. İzmir ve Antalya konumlarının siz değerli danışanlarımız için en büyük avantajı ise Almanya gibi ülkelerden Türkiye’ye tatile gelmek istediğinizde, size yakın kliniklerimiz aracılığıyla bir yandan da tedavi olmanızın mümkün kılınmasıdır. Ulaşım ve konaklama gibi imkânlarımızın da bulunması sayesinde, Türkiye’ye geldiğinizde hem tatilinizi yapabilir hem de kliniklerimizde saç ya da sakal problemlerinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Euro ve dolar kurunun Türkiye’deki seviyesi dolayısıyla, bütün bu avantajlardan uygun fiyatlı olarak yararlanmanız da cabası!