İçeriğe geç

Saç ekimi tedavisi

Saç ekimi tedavisi

Günümüz insanın en büyük problemlerinden birisi kelliktir. Bu sorun, görünmek istediğiniz şekilde tarzınızı yansıtmanıza engel olur. Kellik sorunu, hafif dökülmeler neticesinde zamanla oluşur. Bu sorunun çözümü içinse farklı yöntemler mevcuttur. Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre tavsiye edilen tedavi yöntemi değişkenlik gösterebilir. Uygun saç ekimi fiyatları ile sizde kellik sorunundan kolaylıkla, bütçenizi sarsmadan kurtulabilirsiniz.

Saç ekimi tedavisi nasıl yapılmalıdır?

Saçınızın dökülmesini önleyemiyorsanız ve gür olmasını istiyorsanız, saç ektirmeniz doğru bir alternatiftir. Saç ektirmeniz için öncelikle uzman hekimlerimiz tarafından detaylı bir muayene olmanız gerekir. Sonrasında hekimimizle birlikte nasıl bir saç ekimi istediğiniz üzerinde anlaşmalısınız. Kliniğimizin sunduğu hijyenik koşullarda, ameliyatınızı profesyonel hekimlerimize güvenle yaptırabilirsiniz. Saç ekimi dikkatle yapılması gereken önemli bir ameliyattır.

Saç ekim süreci, saçınızın güçlü olduğu kısımlardan tek tek alınarak, ihtiyaç olan kısımlara nakledilmesiyle gerçekleşir. Bu ameliyatta herhangi bir acı duymanız olası değildir. Saç ekim ameliyatının süresi, ihtiyaç duyulan bölgenin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Ekilen saçların, derinize uyum sürecinin rahatlıkla gerçekleşebilmesi için uygulanan yöntemin titizlikle yapılması gerekir. Ameliyat sonrası hekimlerimiz tarafından bolca dinlenmeniz önerilir.

Saçlarınızı geri kazanmak için doğru adrestesiniz!

Kliniğimiz sunduğu hizmetlerle en yeni saç ekim tekniklerini uygulamaktadır. Verilen hizmetlerde kendi oluşturduğumuz tekniklerle yapılan bakım paketlerini, tedavi sonrası hastalarımıza hediye ediyoruz. Deneyimli doktorlarımız, saç ekimi tedavisi hakkında bilgi birikimlerini samimi bir şekilde danışanlarımıza aktarmaktadır. Yurt dışı veya şehir dışından gelen danışanlarımızın, konaklama ve seyahat giderlerini de karşılıyoruz. Saç ekimi hakkında bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.